Wykonanie nawierzchni z kostki granitowej o wymiarach 15/17 cm układanej na podbudowie betonowej
Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00236687
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00236687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-29 11:26
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdba1e92-f277-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8810006725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00236687 z dnia 2023-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni z kostki granitowej o wymiarach 15/17 cm układanej na podbudowie betonowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890197772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadbrzeżna 11
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zulbystrzyca@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zulbystrzyca.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdba1e92-f277-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
budownictwo drogowe, handel
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni z kostki granitowej o wymiarach 15/17 cm układanej na podbudowie betonowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdba1e92-f277-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00214732
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.270.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 584513,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu nawierzchni (jezdnia z poboczami) o łącznej powierzchni ok. 1122 m2 z kostki granitowej o wymiarach 15/17 cm układanej na podbudowie betonowej na mokro w Leśnictwie Witoszów (lokalizacja określona została w zał. Nr 13a do SWZ) W zakres robót wchodzi wykonanie 15 cm podbudowy pomocniczej, 20 cm warstwy stabilizacji C 1,5/2,0 Mpa z dowozu, 23 cm podbudowy z betonu c12/15 (dylatowana), nawierzchni z kamienia granitowego 15/17 cm spoiny wypełnione zaprawą cementowo-piaskową 1:3. Do wykonania jest nawierzchni w dwóch konstrukcjach: a. Droga z placem o powierzchni o. 833 m2 (zał. Nr 13b i 13c do SWZ), b. Dwa brody o powierzchni ok. 300 m2 (zał. Nr 13d i 13e do SWZ). Wymagany sposób wykonania określony został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych od pkt. 14-16 i pkt. 19 (zał. Nr 13f do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożona została żadna oferta| 2023-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |