Modernizacja placu zabaw przy ul. Reymonta
Gmina Miejska Zgorzelec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00237364
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00237364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-29 13:50
- Lokalizacja
- Zgorzelec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64e8ddf4-f086-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6151794018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00237364 z dnia 2023-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw przy ul. Reymonta
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Zgorzelec
1.3.) Oddział zamawiającego: GM Zgorzelec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Domańskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Zgorzelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-900
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zgorzelec.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um-zgorzelec.dolnyslask.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgorzelec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw przy ul. Reymonta2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64e8ddf4-f086-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00237364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051545/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja placu zabaw przy ul. Reymonta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00212764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz na jej podstawie wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją placu zabaw przy ul. Reymonta w Zgorzelcu. Zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 r., w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Realizacja przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust 1 została podzielona na dwa etapy:
1) Etap I „zaprojektuj” – w ramach którego należy opracować dokumentację projektową na podstawie Programu Funkcjonalno- Użytkowego, o którym mowa w ust. 6 niniejszego Rozdziału oraz w przypadku konieczności - dokonać skutecznego zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę.
2) Etap II „wybuduj” – w ramach którego należy wykonać roboty budowlane na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia oraz sprawować nadzór autorski, o którym stanowi art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
3. W ramach przedmiotowego zadania mającego na celu przebudowę placu zabaw przy ulicy Reymonta przewiduje się wykonanie następujących prac: demontaż istniejących urządzeń zabawowych wraz z elementami małej architektury i istniejącym ogrodzeniem; zdjęcie darni w miejscu zaprojektowanego placu zabaw; wykonanie podbudowy pod bezpieczną nawierzchnię; wykonanie nawierzchni bezpiecznej z granulatu gumowego ok. 8x23 m; wykonanie dodatkowego ogrodzenia ok. 14m; renowację/ naprawę i montaż urządzeń zabawowych wraz elementami małej architektury i ogrodzeniem; montaż ogrodzenia dodatkowego; montaż dodatkowych urządzeń przekazanych przez przedszkole; wykonanie i montaż tabliczki pamiątkowej (na podstawie przekazanego wzoru przez Zamawiającego stanowiącego Załącznik nr 6C do PFU); w przypadku zniszczenia terenów zielonych na przedmiotowej działce odtworzenie ww. terenów przez humusowanie i wysiew trawy.
4. Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Reymonta 16 w Zgorzelcu, na działce nr 39/2, Obr. IX AM-2.Teren inwestycji objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dzielnicy Ujazd Północ w Zgorzelcu, przyjętym Uchwałą Nr 165/08 Rady Miasta Zgorzelec z dnia 24 kwietnia 2008r.,Teren oznaczony symbolem: U2.
5. Plac zabaw objęty opracowaniem znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zgorzelcu, dlatego musi być dostosowany do potrzeb wszystkich użytkowników obiektu.
6. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, zwanym w dalszej części specyfikacji „PFU”, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
7. Przy opracowaniu dokumentacji projektowej (Etap I) należy zaprojektować rozwiązania uwzględniające dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami w taki sposób, aby mogły korzystać z usług, obiektów czy przestrzeni w sposób samodzielny na równi z innymi użytkownikami, spełniając niezbędne warunki do korzystania z obiektów użyteczności publicznej i mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego przez osoby ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
8. Wymagania dotyczące gwarancji:
1) Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcznego okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały.
2) Bieg terminu gwarancji, o której mowa w pkt 1, rozpoczyna się
z chwilą podpisania protokołu odbioru końcowego z klauzulą „odbieram”.
3) Jeżeli dla zachowania ważności warunków udzielonej gwarancji wymagane są przeglądy, konserwacje czy inne czynności serwisowe związane z właściwym użytkowaniem materiałów, wszystkie te czynności muszą zostać zapewnione przez Wykonawcę, a także uwzględnione w cenie oferty.
4) Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zastosowane materiały, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Zamawiający określa maksymalny punktowany okres gwarancji wynoszący 60 miesięcy. Zasady oceny ofert zostały zawarte w Rozdziale XX SWZ.
5) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę 12 miesięcznego okresu gwarancji na opracowaną dokumentację projektową.
6) Szczegółowe wymagania dotyczące udzieloneych gwarancji zostały zawarte w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 29 maja 2023 r., do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
| 2023-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |