Rozwój powiatowej infrastruktury sportowej poprzez budowę sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Międzychodzie wraz z przebudową szkoły

Powiat Międzychodzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00237629
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00237629/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-29 14:45
Lokalizacja
Międzychód, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a046bdc-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
5951395213
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty izolacyjneRoboty murarskie i muroweWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty elewacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MHM PAECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamionna, PL · lot 0
9 225 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00237629 z dnia 2023-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój powiatowej infrastruktury sportowej poprzez budowę sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Międzychodzie wraz z przebudową szkoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Międzychodzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia 143

1.5.2.) Miejscowość: Międzychód

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 957488717

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.halasz@powiat-miedzychodzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiatmiedzychodzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://asystent.postepowania.pl/org/powiat-miedzychodzki/postepowania/736

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój powiatowej infrastruktury sportowej poprzez budowę sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Międzychodzie wraz z przebudową szkoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a046bdc-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00237629

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035320/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozwój powiatowej infarastruktury sportowej poprzez budowę sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Międzychodzie wraz z przebudową budynku szkoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.272.01.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Rozwój powiatowej infrastruktury sportowej poprzez budowę sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Międzychodzie wraz z przebudową budynku szkoły oraz z zagospodarowaniem terenu, na działce nr 104/2 położonej w Międzychodzie. Istniejący budynek Liceum Ogólnokształcącego jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków Wojewódzkiego Wielkopolskiego Konserwatora Zabytków pod nr rej.: 251/Wlkp/A z 10.10.2005. Parametry budynku sali gimnastycznej: powierzchnia sali gimnastycznej ok. 873m2, powierzchnia wewnętrzna sala+łącznik ok. 813m2, wysokość budynku maks.10 m, długość 44,42m, szerokość 29,18m, kubatura ok. 7 730 m3, liczba kondygnacji nadziemnych 1 szt.

Zakres do wykonania zadania dzieli się na trzy etapy :
ETAP I – Budowa sali wraz z łącznikiem, ETAP II - Prace remontowe na terenie istniejącego budynku liceum związane z połączeniem budynku istniejącego z salą oraz dostosowaniem do wydanego postanowienia Wojewódzkiego Komendanta Straży Pożarnej o odstępstwie względem obowiązujących przepisów ppoż., ETAP III - Prace remontowe pomieszczeń znajdujących się na poziomie parteru/ sale dydaktyczne, łazienki/ z wymianą instalacji elektrycznej.

Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna wraz z wszelkimi pozwoleniami oraz uzgodnieniami do treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zamawiający informuje, że przez cały okres realizacji zamówienia istniejący budynek szkoły będzie wykorzystywany zgodnie ze swoim przeznaczeniem tj. będą prowadzone zajęcia lekcyjne, nakłada to na Wykonawcę obowiązek szczególnego zabezpieczenia i zorganizowania placu budowy. Prace szczególnie uciążliwe muszą zostać zaplanowane do realizacji i zrealizowane w czasie niekolidującym z zajęciami w uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły oraz Zamawiającym.

Zamówienie dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9225000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9225000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9225000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5951410421

7.3.3) Ulica: ul. Poznańska 28,

7.3.4) Miejscowość: Kamionna

7.3.5) Kod pocztowy: 64-421

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty sanitarne
roboty elektryczne
dostawca nawierzchni sportowej
dostawca wyposażenia sportowego

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9225000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 320 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane