Przystosowanie budynku siedziby Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie ul. Budnego 5 do programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS”
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00068458
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00068458/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-28 10:02
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a0a5296-3464-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00068458 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku siedziby Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie ul. Budnego 5 do programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.lublin.dzp@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdw-lublin.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie budynku siedziby Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie ul. Budnego 5 do programu „DOSTĘPNOŚĆ PLUS”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a0a5296-3464-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00068458
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069572/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 "RDW W Lublinie z/s w Bychawie Przystosowanie budynku siedziby RDW w Lublinie do programu „Dostępność Plus”"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R4.ST.371.4.2024.ac
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac mających na celu dostosowanie budynku Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie do standardów dostępności budynków dla osób ze specjalnymi potrzebami. Modernizacja/remont budynku RDW w Lublinie z/s w Bychawie w ramach Programu Dostępność plus.
2. Zakres prac obejmuje:
1) Hol
‒ wykucie drzwi zewnętrznych, rozkucie otworu drzwiowego i wstawienie nowych drzwi o prześwicie wolnym od przeszkód min. 90 cm z wykonaniem obróbek zewnętrznych i wewnętrznych - szt. 1
‒ poszerzenie wejścia z korytarza głównego do pomieszczenia nr 4 do szerokości o prześwicie wolnym od przeszkód min. 90 cm z wykonaniem obróbek płytą karton – gips – szt. 1
2) Pomieszczenie biurowe nr 4
‒ zerwanie paneli ściennych,
‒ wyrównanie ścian płytą karton - gips z wykonaniem obróbek i malowaniem,
‒ zamaskowanie rur c.o.,
‒ wymiana sufitu podwieszanego z oświetleniem LED,
‒ ułożenie posadzki z płytek podłogowych kamionkowych 60 cm x 60 cm w kolorystyce nawiązującej do posadzki w korytarzu głównym
‒ poszerzenie przejścia z pomieszczenia nr 4 do korytarza do szerokości o prześwicie wolnym od przeszkód min. 90 cm z wykonaniem obróbek płytą karton – gips – szt. 1
3) Korytarz
‒ zerwanie paneli ściennych,
‒ wyrównanie ścian płytą karton - gips z wykonaniem obróbek i malowaniem,
‒ wykucie drzwi wewnętrznych, rozkucie otworu drzwiowego i wstawienie nowych drzwi (wejście do WC) – szt. 1
‒ ułożenie posadzki z płytek podłogowych 60 cm x 60 cm w kolorystyce nawiązującej do posadzki w korytarzu głównym,
‒ malowanie,
4) WC
‒ wykucie drzwi wewnętrznych, rozkucie otworu drzwiowego i wstawienie nowych drzwi - szt. 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |