Dostawa wraz z instalacją kamer przeznaczonych do Systemu Monitoringu Wizyjnego Miasta Poznania w oparciu o gotową infrastrukturę techniczną w rejonie Ronda Śródka

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00237999
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00237999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-05-30 08:02
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe0aa83e-cfa8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do nadzoru wideoRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL · lot 0
233 648,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00237999 z dnia 2023-05-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z instalacją kamer przeznaczonych do Systemu Monitoringu Wizyjnego Miasta Poznania w oparciu o gotową infrastrukturę techniczną w rejonie Ronda Śródka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z instalacją kamer przeznaczonych do Systemu Monitoringu Wizyjnego Miasta Poznania w oparciu o gotową infrastrukturę techniczną w rejonie Ronda Śródka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe0aa83e-cfa8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00237999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029431/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Modernizacja Systemu Monitoringu Wizyjnego Miasta Poznania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00160411

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.27.2023.LJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wykonanie pomiarów elektrycznych okablowania zasilającego (rezystancja izolacji) oraz uziemienia masztów (nie dotyczy masztów naciągu trakcji),
b) wykonanie dokumentacji projektowej - wykonawczej,
c) demontaż starych wyeksploatowanych kamer,
d) demontaż starych urządzeń zasilających i transmisyjnych,
e) dostawę i konfigurację nowych kamer,
f) instalację skrzynek montażowych,
g) instalację kamer podlegających dostawie i ich kalibrację oraz uruchomienie,
h) przygotowanie opisu stanu zdemontowanych urządzeń,
i) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 36 miesięcznego okresu gwarancji na całość przedmiotu zamówienia.
3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności
w załączniku nr 1 do umowy – Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233648,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244591,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233648,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM INFORMATYKI ZETO S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 050071679

7.3.3) Ulica: ul. Skorupska 9

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-048

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233648,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy