Zagospodarowanie odpadów o kodzie 200301 oraz 150102 i 150106 z podziałem na Zadania.

Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00239158
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-30 12:46
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5340016439
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Wykonawcy

4 przyznane

OSTROŁĘCKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrołęka, PL
277 775,76 PLN
OSTROŁĘCKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrołęka, PL
277 775,76 PLN
PREZERO SERVICE CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKutno
355 000 PLN
BŁYSK-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMaków Mazowiecki, PL
103 200 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.