„Świadczenie kompleksowych usług technicznych podczas wydarzeń na terenie miasta Białegostoku”

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00239263
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-30 13:08
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi techników dźwiękuSprzęt nagłaśniający

Wykonawcy

7 przyznanych

BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
41 300 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
41 300 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
52 410 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
52 410 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
41 300 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
52 410 PLN
BŁAŻEJ KOWALSKIBiałystok, PL
41 300 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.