Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w miejscowości Siedlec, Jaromierz, Kiełkowo, Boruja i Reklin po przez budowę placów zabaw
Gmina Siedlec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00239295
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-30 13:16
- Lokalizacja
- Siedlec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9231652606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie placów zabawWyposażenie parków i placów zabaw
Wykonawcy
5 przyznanych
STEELCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
50 024,1 PLNKAROL ZYŚKMałkinia Górna, PL
40 880,28 PLNGRUPA HYDRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMosina, PL
22 386 PLNSTEELCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
32 533,5 PLNSTEELCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
32 533,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.