Przeprowadzenie podziałów nieruchomości lub połączeń i podziałów nieruchomości z powiatu raciborskiego (18 zadań) w podziale na 6 części
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00239944
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-30 16:01
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opomiarowania
Wykonawcy
6 przyznanych
JAROSŁAW RUDZIŃSKIRybnik, PL
48 500 PLNJAROSŁAW RUDZIŃSKIRybnik, PL
29 950 PLNJAROSŁAW RUDZIŃSKIRybnik, PL
39 900 PLNJAROSŁAW RUDZIŃSKIRybnik, PL
39 900 PLNJAROSŁAW RUDZIŃSKIRybnik, PL
47 200 PLNKRZYSZTOF DOLEŻYCHGaszowice, PL
33 127 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.