Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów z oczyszczalni ścieków w 2025 roku

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00068916
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00068916/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-28 11:07
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33330288-61ab-4c5b-952e-a526de52c677
Identyfikator
7162515927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi recyklingu odpadówUsługi gospodarki odpadamiUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

2 przyznane

ZBIGNIEW SUSZEKKurów, PL · lot 0
113 400 PLN
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKurów, PL · lot 1
145 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00068916 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów z oczyszczalni ścieków w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432311323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 2D

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 883 01 03

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzgk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33330288-61ab-4c5b-952e-a526de52c677

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz odpadów z oczyszczalni ścieków w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33330288-61ab-4c5b-952e-a526de52c677

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00068916

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641031

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/7/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 302248,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu: 19 08 05) pochodzących z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Osady poddawane są procesowi suszenia i występują w postaci sypkiej lub półsypkiej. Średnia gęstość nasypowa wynosi 306 kg/m3. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 50 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 250 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem. Transport odpadów z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Nadwiślanka 70, 08-540 Stężyca) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego. Ustabilizowane osady ściekowe muszą zostać poddane przetwarzaniu w procesie odzysku R3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 148113,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu popiołów paleniskowych z gospodarstw domowych (kod odpadu: ex 20 01 99 lub 20 03 99) pochodzącego od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 5 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 245 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach lub luzem, przy użyciu pojazdów skrzyniowych lub bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.5.) Wartość części: 141842,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27 (kod odpadu: 20 01 28) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,01 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 1 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w paletopojemnikach lub luzem, przy użyciu samochodów skrzyniowych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.5.) Wartość części: 11924,74 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych – igły, strzykawki (kod odpadu: 20 01 99) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,001 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,01 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach, przy użyciu samochodów skrzyniowych. Transport odpadów z PSZOK (ul. Jagiellońska 25, 08-530 Dęblin) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 126,50 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw (kod odpadu: 20 01 32) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,001 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,02 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach. Transport odpadów z PSZOK (ul. Jagiellońska 25, 08-530 Dęblin) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 241,26 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pro-Eco Zbigniew Suszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7161188840

7.3.3) Ulica: Puławska

7.3.4) Miejscowość: Kurów

7.3.5) Kod pocztowy: 24-170

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162814972

7.3.3) Ulica: Bartosza Głowackiego

7.3.4) Miejscowość: Kurów

7.3.5) Kod pocztowy: 24-170

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 19 grudnia 2024 roku do godz. 09:00, nie została złożona żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 19 grudnia 2024 roku do godz. 09:00, nie została złożona żadna oferta.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 19 grudnia 2024 roku do godz. 09:00, nie została złożona żadna oferta.

2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi