Rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Leśnej w Bartoszycach
GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00240155
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00240155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-31 08:22
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8aa142c-e271-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7431862678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00240155 z dnia 2023-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Leśnej w Bartoszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Monte Cassino 1
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bartoszyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8aa142c-e271-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Leśnej w Bartoszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8aa142c-e271-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00240155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050058/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Leśnej w Bartoszycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00188702
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa cmentarza komunalnego przy ul. Leśnej w Bartoszycach.
Zakres inwestycji:
1) budowa kwater grzebalnych – powierzchnia 0,44ha. Zaplanowano niezbędną niwelację terenu pod projektowane kwatery. Tereny przeznaczone pod kwatery cmentarne zostaną wyrównane i w miarę konieczności poddane niwelacji celem zminimalizowania nadmiernych spadków lub dostosowania się do poziomów chodników i ciągów pieszo-jezdnych. Prace ziemne zostaną poprzedzone zdjęciem warstwy humusowej. Po wykonaniu niwelacji tereny kwater zostaną uzupełnione humusem warstwą min. 15-20cm i obsiane trawą.
2) budowa drogi głównej oraz ciągów pieszych i schodów terenowych. Dojazd i dojście do cmentarza zaplanowano z istniejącej drogi (ul. Leśna). Droga główna o szerokości ok. 5m i długości ok. 155m zostanie wykonana z kostki betonowej gr. 8cm. Zaprojektowano komunikację wewnętrzną – alejki
o szerokości od 2 do 3m, wykonane z kostki betonowej oraz nawierzchni przepuszczalnej mineralnej. W związku ze znaczną deniwelacją terenu zaprojektowano schody terenowe z prefabrykowanych stopni betonowych.
3) budowa placów gospodarczych. Zaprojektowano utwardzone place dla pojemników na odpady. Nawierzchnia z kostki betonowej.
4) budowa ogrodzenia wraz z bramą wjazdową. Istniejące ogrodzenie cmentarza z siatki należy rozebrać od strony planowanej rozbudowy. Nowe ogrodzenie od strony ulicy w nawiązaniu do istniejącego ogrodzenia przy wejściu głównym – słupki i podmurówka wykonane z cegły silikatowej licowej
z wypełnieniem z desek modrzewiowych impregnowanych. Od północnej i wschodniej strony cmentarza przewidziano ogrodzenie ażurowe z słupków ocynkowanych i siatki stalowej.
5) budowa instalacji wodociągowej. Zaplanowano przedłużenie istniejącego wodociągu do projektowanych miejsc poboru wody. Na terenie cmentarza zaplanowano placyki z ogólnodostępnymi zaworami czerpalnymi do poboru wody. Nawierzchnia placyków z kostki betonowej.
6) budowa kanalizacji deszczowej. Odwodnienie terenu zaplanowano wpustami ulicznymi podłączonymi do projektowanej kanalizacji deszczowej.
7) budowa oświetlenia terenu. Zaplanowano latarnie na słupach, źródło światła typu LED.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2449000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2548240,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2449000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DARTRANS Dariusz Szutowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431189632
7.3.4) Miejscowość: Wiatrak
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2449000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-30| 2023-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |