Budowa ul. Trzaskowskich i ul. Kusocińskiego w Karczewie
Gmina Karczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00240295
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00240295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-31 09:13
- Lokalizacja
- Karczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99ce60c3-b8f9-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5321962030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00240295 z dnia 2023-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ul. Trzaskowskich i ul. Kusocińskiego w Karczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Karczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 28
1.5.2.) Miejscowość: Karczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kiljan@karczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.karczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,120033,570053cfe804e6bbc176a83e9b408999.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ul. Trzaskowskich i ul. Kusocińskiego w Karczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99ce60c3-b8f9-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00240295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00102098/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa ul. Trzaskowskich i ul. Kusocińskiego w Karczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136079
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi wraz z chodnikiem i ciągiem pieszo rowerowym na ul. Trzaskowskich do jeziorka Moczydło wraz z dojazdem do Stadionu Mazur Karczew oraz na przedłużeniu ul. Kusocińskiego w Karczewie na odcinku od skrzyżowania z ul. Bohaterów Powstania Styczniowego do skrzyżowania z ulicami Karczówek i Trzaskowskich. Zmiany w zagospodarowaniu terenu objętego inwestycją będą polegały na budowie nowego odcinka ul. Kusocińskiego i odcinka ul. Trzaskowskich w nowym przebiegu jezdni. Zmianie ulegnie również geometria skrzyżowania ul. Karczówek, Kwiatowa, Kusocińskiego i Trzaskowskich. Wzdłuż ul. Trzaskowskich i Kusocińskiego powstaną chodniki, zatoki postojowe oraz ciąg pieszo-rowerowy. Budowa infrastruktury technicznej będzie obejmowała sieć kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, budowie i przebudowie sieci wodociągowej, przebudowie gazociąg, budowie oświetlenia, a także przebudowę sieci teletechnicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę , którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |