Budowa zewnętrznej platformy dźwigowej (windy) w obiekcie Szkoły Podstawowej w Bedlnie

GMINA BEDLNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00240582
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00240582/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-31 10:19
Lokalizacja
Bedlno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfcec4e6-e2ac-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7752406180
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00240582 z dnia 2023-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zewnętrznej platformy dźwigowej (windy) w obiekcie Szkoły Podstawowej w Bedlnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BEDLNO

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA BEDLNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 24

1.5.2.) Miejscowość: Bedlno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-311

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ugbedlno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedlno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfcec4e6-e2ac-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zewnętrznej platformy dźwigowej (windy) w obiekcie Szkoły Podstawowej w Bedlnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfcec4e6-e2ac-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00240582

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00096441/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa windy w ramach poprawy dostępności dla osób niepełnosprawnych w budynku Szkoły Podstawowej w Bedlnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00189965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa zewnętrznej platformy dźwigowej (windy) w obiekcie Szkoły Podstawowej w Bedlnie, Bedlno 31B, 99-311 Bedlno.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę 159 700,00 zł brutto, tymczasem cena najkorzystniejszej oferty wynosi 205 287,00zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację przedmiotowego zadania. Biorąc pod uwagę wyżej przytoczone okoliczności Zamawiający podjął decyzję jak na wstępie
2023-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane