Remont dróg gminnych: nr 180299C Bełszewo – Bełszewo km 1+640 – 1+960; nr 180300C Zielińsk – Bełszewo km 1+500 – 2+750; nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 - 1+970
Gmina Osięciny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00240845
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00240845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-31 11:27
- Lokalizacja
- Osięciny, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8fa850e-cfaa-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8891460522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00240845 z dnia 2023-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych: nr 180299C Bełszewo – Bełszewo km 1+640 – 1+960;
nr 180300C Zielińsk – Bełszewo km 1+500 – 2+750; nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 - 1+970
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osięciny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Osięciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-220
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542650030
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osieciny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieciny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8fa850e-cfaa-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych: nr 180299C Bełszewo – Bełszewo km 1+640 – 1+960;nr 180300C Zielińsk – Bełszewo km 1+500 – 2+750; nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 - 1+970
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8fa850e-cfaa-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00240845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00059876/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dróg gminnych: nr 180299C Bełszewo – Bełszewo km 1+640 – 1+960; nr 180300C Zielińsk – Bełszewo km 1+500 – 2+750; nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 - 1+970
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00160805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.02.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1004849,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont dróg gminnych: nr 180299C Bełszewo – Bełszewo km 1+640 – 1+960; nr 180300C Zielińsk – Bełszewo km 1+500 – 2+750; nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 – 1+970
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności
1.1) Remont ciągu dróg gminnych : nr 180299 Bełszewo – Bełszewo i nr 180300C Zielińsk - Bełszewo o łącznej długości 1,570 km.
Remont polegać będzie na wykonaniu nowej, dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej, grubości 2+4cm na całej długości remontowanego odcinka drogi. W km 1+850 (str.L) i 2+150, 2+500 (str.P), przy krawędziach jezdni usytuowane zostaną mijanki o wymiarach 25,00 x 1,50m ze skosami, wjazdowym i wyjazdowym 1:2 i spadkami podłużnymi i poprzecznymi zgodnymi ze spadkami nawierzchni jezdni. Nawierzchnia bitumiczna mijanek ułożona zostanie na podbudowie tłuczniowej, jednowarstwowej grubości 20cm.
Uzupełnieniem robót będzie umocnienie kruszywem łamanym obustronnych poboczy na szerokości 0,25-0,50 m, od krawędzi jezdni oraz ścięcie nadmiaru gruntu z pozostałej części pobocza co ułatwi ruch pieszych oraz umożliwi odpływ wód opadowych z korony drogi.
Na bezpieczeństwo ruchu na remontowanym odcinku drogi wpłynie również wymiana i uzupełnienie oznakowania pionowego skrzyżowań z drogami powiatową i gminnymi.
Całość robót związanych z remontem ciągu dróg gminnych nr 180299C Bełszewo - Bełszewo i nr 180300C Zielińsk - Bełszewo wykonana zostanie w granicach istniejących pasów drogowych tych dróg ( działki o numerach geodezyjnych 299 i 307 w m. Bełszewo).
1.2) Remont drogi gminnej nr 180233C Jarantowice – Jarantowice km 0+000 - 1+970 polegać będzie na wykonaniu nowej, dwuwarstwowej nawierzchni bitumicznej, grubości 2+4cm na całej długości odcinka drogi. Jezdnia o nawierzchni bitumicznej na całej długości remontowanego odcinka będzie miała szerokość 3,50 (3,00)m.
W km 1+550 (str.P) i 0+800 (str.L) przy krawędziach jezdni usytuowane zostaną mijanki o wymiarach 25,00 x 1,50m, ze skosami, wjazdowym i wyjazdowym 1:2 i spadkami podłużnymi i poprzecznymi zgodnymi ze spadkami nawierzchni jezdni. Nawierzchnia bitumiczna mijanek ułożona zostanie na podbudowie tłuczniowej, jednowarstwowej grubości 20cm.
Uzupełnieniem robót będzie umocnienie kruszywem łamanym obustronnych poboczy na szerokości 0,50 m, od krawędzi jezdni oraz ścięcie nadmiaru gruntu z pozostałej części pobocza co ułatwi ruch pieszych oraz umożliwi odpływ wód opadowych z korony drogi.
Na bezpieczeństwo ruchu na remontowanym odcinku drogi wpłynie również wymiana i uzupełnienie oznakowania pionowego skrzyżowania z drogą powiatową w km 1+970.
Całość robót związanych z remontem drogi gminnej nr 180233C Jarantowice - Jarantowice wykonana zostanie w granicach istniejącego pasa drogowego tej drogi ( działki o numerach geodezyjnych 23 i 7).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1217459,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1482241,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1217459,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "INODROG" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5560003976
7.3.3) Ulica: Budowlana 38
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1217459,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |