Dostawa radiofarmaceutyków
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00240989
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-31 11:57
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762008352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Izotopy promieniotwórcze
Wykonawcy
12 przyznanych
NARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
117 428,4 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
117 428,4 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4728,78 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
117 428,4 PLNNARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCHOtwock, PL
768 643,56 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.