Przebudowa instalacji hydrantowej i gazowej- roboty dodatkowe na cz. gazowej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00241317
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00241317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-31 13:12
- Lokalizacja
- Sulechów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46be0b5a-fdf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9731031379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00241317 z dnia 2023-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji hydrantowej i gazowej- roboty dodatkowe na cz. gazowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364605669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 53
1.5.2.) Miejscowość: Sulechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cksulechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46be0b5a-fdf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa instalacji hydrantowej i gazowej- roboty dodatkowe na cz. gazowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46be0b5a-fdf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie na roboty dodatkowe udzielane na podstawie art. 305 pkt 1) PZP w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1) PZP jest konieczne w świetle obowiązującego prawa i stanowią o właściwej realizacji umowy na roboty budowlane zawartej na podstawie wcześniej przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W czasie realizacji inwestycji oznaczonej nr KA.26.6.2023.BK, której Wykonawcą jest firma Zakład Usługowy Ziółkowski Paweł z siedzibą w Starym Jaromierzu 25, 66-120 Kargowa, Inspektor Nadzoru wraz z Inwestorem stwierdzili, że z uwagi na wykonanie prac dodatkowych, których Zamawiający nie mógł przewidzieć, niezbędne jest udzielenie zamówienia na roboty dodatkowe w trybie z wolnej ręki. Z uwagi na fakt, że realizowane roboty budowlane w ramach zadania KA.26.8.2023.BK prowadzone są na obiekcie przekazanym już w inwestycji pod nr KA.26.6.2023.BK, roboty budowlane muszą być świadczone przez tego samego Wykonawcę.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-27fdf5a5-bc00-11ed-9236-36fed59ea7dd
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA.26.8.2023.BK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji hydrantowej i gazowej- roboty dodatkowe na cz. gazowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy Ziółkowski Paweł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730688769
7.3.4) Miejscowość: Stary Jaromierz 25
7.3.5) Kod pocztowy: 66-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12385,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-06-30| 2023-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |