Dostawa różnych wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach
SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00241384
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-31 13:27
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2220685722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty do pielęgnacji oczu i soczewki korekcyjneSkalpele i noże chirurgiczneZestawy opatrunkoweIgły medyczneSzwy chirurgiczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologicznePaski odczynnikowe
Wykonawcy
32 przyznane
BAUSCH & LOMB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 400 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA AKCYJNABalice, PL
9666 PLNCARL ZEISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 499 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA AKCYJNABalice, PL
13 608 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2413,8 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1864,4 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
292 896 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
292 896 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
37 810,8 PLNABJ-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGałków Duży, PL
13 608 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3240 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA AKCYJNABalice, PL
53 784 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1618,92 PLNPolymed Polska Sp. z o.o.,Stare Babice, PL
2025 PLNINOV8 I. ŻEBROWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7776 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
15 120 PLNPolymed Polska Sp. z o.o.,Stare Babice, PL
3348 PLNPolymed Polska Sp. z o.o.,Stare Babice, PL
4185 PLNPolymed Polska Sp. z o.o.Stare Babice, PL
4293 PLNINOV8 I. ŻEBROWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2808 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
1220,05 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
187,92 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
201,4 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
251,42 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
886,46 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2365,2 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1947,89 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1082,16 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
490 PLNBAUSCH & LOMB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 716,92 PLNABJ-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGałków Duży, PL
243 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1053 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.