„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budowa dachu nad częścią budynku Szkoły w Piskorowicach”
GMINA LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00241565
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00241565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-31 14:06
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abb9c034-b9c0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8161593943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00241565 z dnia 2023-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budowa dachu nad częścią budynku Szkoły w Piskorowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abb9c034-b9c0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budowa dachu nad częścią budynku Szkoły w Piskorowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abb9c034-b9c0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041096/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00122651
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Piskorowicach – w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budowa dachu nad częścią budynku Szkoły w Piskorowicach” – dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
2. Zadanie obejmuje:
sporządzenie wniosku oraz uzyskanie prawomocnej decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego (Zamawiający przekaże Wykonawcy w ciągu 3 miesięcy od dnia poprawnie złożonego wniosku decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego)
przygotowanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę dachu wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę,
złożenie zawiadomienia o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych do powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego,
przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie / zgłoszenia zakończenia budowy,
demontaż istniejącego podłoża z papy wraz z ociepleniem ze styropianu,
wykonanie więźby dachowej drewnianej, kąt nachylenia połaci dachowej ok 40o,
Zamawiający dopuszcza zmianę kąta nachylenia dachu pod warunkiem zachowania istniejącej wysokości kalenicy dachu na starej części szkoły. Dach należy posadowić na wysokości istniejącego dachu na starej części, w związku z tym należy wykonać ścianki kolankowe.
wykonanie pokrycia dachowego, dach kopertowy z blachodachówki z blachy stalowej o grubości min. 0,50mm, obustronnie cynkowanej z warstwą cynku o grubości Z-275g/m² oraz powłoką wierzchnią posiadającą gwarancje techniczną producenta min. 40 lat. Kolor ceglasty odpowiadający istniejącemu pokryciu na starej części szkoły,
wykonanie wyłazu na poddasze z nowej części szkoły, poddasze będzie nieużytkowe,
wykonanie wyłazu na dach oraz ław kominiarskich,
wykonanie podkładu betonowego gr. 5 cm wraz z ociepleniem stropu styropianem grubość zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021,
wykonanie obróbek blacharskich,
wykonanie nowego orynnowania wraz z rurami spustowymi. Rury spustowe należy włączyć do istniejącej kanalizacji deszczowej montaż rynien - orynnowanie należy wykonać z blachy stalowej powlekanej w kolorze blachodachówki
wykonanie śniegołapów,
wykonanie kominów ponad konstrukcje wykonanego dachu wraz z ociepleniem oraz wykonaniem nasad kominowych,
wykonanie instalacji odgromowej.
Roboty prowadzone będą na czynnym obiekcie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824313,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 824313,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aleco Leżajsk sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369899121
7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 8
7.3.4) Miejscowość: Leżajsk
7.3.5) Kod pocztowy: 37-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 824313,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |