SZP/242-25/2023 Zasoby programistyczne i lingwistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna” – 18 zadań.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00241911
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-31 17:29
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Wykonawcy
14 przyznanych
Katarzyna RypińskaJonkowo, PL
25 000 PLNJan ParaWarszawa, PL
25 000 PLNMaja PiaseckaDąbrowa, PL
25 000 PLNMarcin WolińskiWarszawa, PL
30 000 PLNMarcin WolińskiWarszawa, PL
30 000 PLNKRZYSZTOF SZKLANNYPRZASNYSZ, PL
106 800 PLNAleksandra ZwierzchowskaWarszawa, PL
12 000 PLNAleksandra ZwierzchowskaWarszawa, PL
24 000 PLNŁukasz PszennyWarszawa, PL
18 000 PLNEwa Mirkowska-TreuguttWarszawa, PL
28 000 PLNAnna MędrzeckaWarszawa, PL
28 000 PLNTomasz KorpyszWarszawa, PL
28 000 PLNMarek TroszyńskiWarszawa, PL
31 500 PLNWOJCIECH JAWORSKIWARSZAWA, PL
42 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.