Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych PP na samolocie typu SEP(L)-IR/SE, symulatorze FNPT II-IR/SE, do lic. ATPL(A) na okres 12 mies(części)

Politechnika Poznańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00069287
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00069287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-28 11:45
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e579ed0-c7b1-4998-b08b-45ef46d9cdd0
Identyfikator
7770003699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweSzkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00069287 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych PP na samolocie typu SEP(L)-IR/SE, symulatorze FNPT II-IR/SE, do lic. ATPL(A) na okres 12 mies(części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-965

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 616653538

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.slesinska@put.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e579ed0-c7b1-4998-b08b-45ef46d9cdd0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych PP na samolocie typu SEP(L)-IR/SE, symulatorze FNPT II-IR/SE, do lic. ATPL(A) na okres 12 mies(części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e579ed0-c7b1-4998-b08b-45ef46d9cdd0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00676919/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych PP na samolocie typu SEP(L)-IR/SE, symulatorze FNPT II-IR/SE, do lic. ATPL(A) na okres 12 mies(części)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040994

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AD/ZP/9/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 131200 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych Politechniki Poznańskiej na samolocie typu SEP(L) – IR/SE, symulatorze FNPT II, do licencji ATPL(A) na okres 12 miesięcy z podziałem na części (pakiety)”.
Część 1 - prowadzenie przez instruktora szkolenia na symulatorze FNPT II – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany” IR/SE(E4/Z2)
prowadzenie przez instruktora szkolenia na samolocie SEP(L) IFR – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany IR/SE(E4/Z2)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.5.) Wartość części: 32800 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych Politechniki Poznańskiej na samolocie typu SEP(L) – IR/SE, symulatorze FNPT II, do licencji ATPL(A) na okres 12 miesięcy z podziałem na części (pakiety)”.
Część 2 - prowadzenie przez instruktora szkolenia na symulatorze FNPT II – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany” IR/SE(E4/Z2)
prowadzenie przez instruktora szkolenia na samolocie SEP(L) IFR – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany IR/SE(E4/Z2)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.5.) Wartość części: 32800,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych Politechniki Poznańskiej na samolocie typu SEP(L) – IR/SE, symulatorze FNPT II, do licencji ATPL(A) na okres 12 miesięcy z podziałem na części (pakiety)”.
Część 3 - prowadzenie przez instruktora szkolenia na symulatorze FNPT II – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany” IR/SE(E4/Z2)
prowadzenie przez instruktora szkolenia na samolocie SEP(L) IFR – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany IR/SE(E4/Z2)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.5.) Wartość części: 32800,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Usługa zintegrowanego szkolenia lotniczego studentów specjalności pilotaż statków powietrznych Politechniki Poznańskiej na samolocie typu SEP(L) – IR/SE, symulatorze FNPT II, do licencji ATPL(A) na okres 12 miesięcy z podziałem na części (pakiety)”.
Część 4 - prowadzenie przez instruktora szkolenia na symulatorze FNPT II – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany” IR/SE(E4/Z2)
prowadzenie przez instruktora szkolenia na samolocie SEP(L) IFR – Szkolenie w lotach według przyrządów - moduł zaawansowany IR/SE(E4/Z2)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.5.) Wartość części: 32800,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 ust.1 unieważnił postępowanie w zakresie PAKIETU I, PAKIETU II, PAKIETU III oraz PAKIETU IV ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 ust.1 unieważnił postępowanie w zakresie PAKIETU I, PAKIETU II, PAKIETU III oraz PAKIETU IV ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 ust.1 unieważnił postępowanie w zakresie PAKIETU I, PAKIETU II, PAKIETU III oraz PAKIETU IV ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 ust.1 unieważnił postępowanie w zakresie PAKIETU I, PAKIETU II, PAKIETU III oraz PAKIETU IV ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;

2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi