Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2023 w Nadleśnictwie Czarna Białostocka

NADLEŚNICTWO CZARNA BIAŁOSTOCKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00242013
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00242013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-01 07:52
Lokalizacja
Czarna Białostocka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7511d61c-ed90-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5420304293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH CZAPLEJEWICZSokółka, PL · lot 0
498 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00242013 z dnia 2023-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2023 w Nadleśnictwie Czarna Białostocka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO CZARNA BIAŁOSTOCKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050025716

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 27

1.5.2.) Miejscowość: Czarna Białostocka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-020

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857103380

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czarnabialostocka@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarna-bialostocka.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_czarnabialostoc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2023 w Nadleśnictwie Czarna Białostocka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7511d61c-ed90-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 270.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bieżące utrzymanie dróg leśnych w leśnictwach Kwasówka, Wilcza Jama, Niemczyn, Czarna Wieś, Nowy Dwór, Dąbrowa,
Suchowola, Sidra, Sławno, Gliniszcze, Szyndziel, Bogusze, Lebiedzin, Polanki, Budzisk, Buksztel, Czeremcha, Horodnianka
na terenie Nadleśnictwa Czarna Białostocka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-HAN Usługi transportowe. Budowa- Modernizacja Dróg. Roboty Ziemne i Drogowe Wojciech Czaplejewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451001441

7.3.3) Ulica: Grodzieńska 88

7.3.4) Miejscowość: Sokółka

7.3.5) Kod pocztowy: 16-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31
2023-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane