Naprawa nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Izabelów w Gminie Zduńska Wola
Gmina Zduńska Wola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00242027
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00242027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-06-01 08:02
- Lokalizacja
- Zduńska Wola, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e41d09ae-f0ad-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8291643131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Naprawa boisk sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00242027 z dnia 2023-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Izabelów
w Gminie Zduńska Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zduńska Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934447
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielona 30
1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugzw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazdunskawola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e41d09ae-f0ad-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Izabelóww Gminie Zduńska Wola
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e41d09ae-f0ad-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037680/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Naprawa nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Izabelów w Gminie Zduńska Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213667
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPIU.271.1.3.2023.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem prowadzonego postępowania jest usługa naprawy nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, która ma na celu doprowadzenie boiska wybudowanego w okresie 2020-2021 do zgodności z normami określonymi w dokumentacji projektowej, STWiORB.
Ponadto zakres prac niezbędnych do wykonania ma na celu osiągnięcie wszystkich wymaganych parametrów w Raporcie z badań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022r. poz. 1710 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.| 2023-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |