Koordynacja i prowadzenie Galerii Multimedialnej „Kato Blues Faces” mieszczącej się w lokalu na ulicy Staromiejskiej 13 w Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r.
MIASTO KATOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00069405
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00069405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 11:58
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f12df237-5bf6-4549-8d21-d81a3557d3fa
- Identyfikator
- 6340010147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00069405 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koordynacja i prowadzenie Galerii Multimedialnej „Kato Blues Faces” mieszczącej się w lokalu na ulicy Staromiejskiej 13 w Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KATOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 4
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-098
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umkatowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Koordynacja i prowadzenie Galerii Multimedialnej „Kato Blues Faces” mieszczącej się w lokalu na ulicy Staromiejskiej 13 w Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f12df237-5bf6-4549-8d21-d81a3557d3fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020717/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Koordynacja i prowadzenie Galerii Multimedialnej „Kato Blues Faces” mieszczącej się w lokalu na ulicy Staromiejskiej 13 w Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00036690
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 214, ust. 1, pkt. 1, lit. b Pzp, COMTV.pl Produkcja TV i Filmowa jest jedynym wykonawcą tj. autorem pomysłu, projektu i realizatorem Kato Blues Faces
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 471544,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- moderację oraz konserwację materiałów wystawienniczych;
- obsługę galerii (3 osoby);
- nadzór, prowadzenie, księgowość, dostawy towarów;
- ubezpieczenie i ochronę lokalu,
- produkcję materiałów promocyjnych i reklamowych (koszulki, kubki, parasolki, naklejki, słodycze, torby itp.);
- organizację minimum 35 wydarzeń muzycznych w przestrzeni Kato Blues Faces (koncerty, eventy muzyczne, recitale, spotkania autorskie itp.);
- produkcję materiałów wideo z każdego wydarzenia, min. 35 szt.;
- produkcję tzw. relacji wideo na social media min. 35 szt.;
- realizację sesji zdjęciowych z działalności Kato Blues Faces min. 35 sesji;
- pełną współpracę oraz udostępnienie przestrzeni na działania i potrzeby Miasta Katowice;
- prowadzenie social mediów;
- utworzenie strony internetowej Kato Blues Faces.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMTV.pl Produkcja TV i Filmowa Joanna Rutkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 627 195 80 20
7.3.3) Ulica: ul. Jarzębinowa 8
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-506
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380685,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |