Remonty cząstkowe dróg publicznych gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Lubin.

GMINA LUBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00242532
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00242532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-01 10:42
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fe47686-efc8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6922256461
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00242532 z dnia 2023-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg publicznych gminnych i wewnętrznych
na terenie gminy Lubin.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647541

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księcia Ludwika I 3

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768403100

1.5.8.) Numer faksu: 768403140

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ug.lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.lubin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_lubin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe dróg publicznych gminnych i wewnętrznych
na terenie gminy Lubin.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fe47686-efc8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038667/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remonty cząstkowe dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Lubin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00212063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Remonty cząstkowe dróg publicznych gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Lubin”.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
a) remontów cząstkowych dróg publicznych gminnych oraz wewnętrznych przy użyciu masy mineralno-bitumicznej wytworzonej w wytwórni,
b) remont cząstkowy nawierzchni dróg przy użyciu remontera PATCHER,
c) uszczelnienie połączeń nawierzchni bitumicznej asfaltową masą zalewową,
d) regulacji skrzynek i włazów urządzeń podziemnych,
e) remont poboczy z kruszywa kamiennego.

Do wykonania przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany będzie dysponować min. dwoma brygadami roboczymi wyposażonymi w maszyny i urządzenia potrzebne do realizacji zadania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniony ze SWZ dokumentacja, w szczególności: przedmiar robót i specyfikacje techniczne.

Wymagane cechy robót budowlanych zamawiający określił w ww. dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Termin składania ofert w niniejszym postępowaniu upłynął w dniu 30.05.2023 r., o godz. 10:00.
Do dnia 30.05.2023 r. do godz. 10:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
2023-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane