Dostawa oraz wdrożenie systemu telefonii VoIP w ramach projektu "Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości"

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00242609
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00242609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-06-01 11:01
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43935512-6007-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7010027949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Centrale telefoniczneUsługi instalowania urządzeń telefonicznychAparatura centrali telefonicznych lub telegraficznychInstalowanie central telefonicznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychSprzęt telefoniczny

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA FITAS-ANTCZAKStąporków, PL · lot 0
899 999 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00242609 z dnia 2023-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oraz wdrożenie systemu telefonii VoIP w ramach projektu "Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140580428

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przy Rondzie 5

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-547

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 617 96 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kssip.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kssip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz wdrożenie systemu telefonii VoIP w ramach projektu "Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43935512-6007-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00233625/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Modernizacja centrali telefonicznej w Ośrodku Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, działanie 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości na podstawie umowy z dnia 27 listopada 2017 r., nr POWR.02.17.00-00-0036/17-01

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BA-X.2611.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 828636,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemu telefonii VoIP w ramach projektu "Wdrożenie nowoczesnych metod badania potrzeb szkoleniowych i kształcenia kluczem do skutecznego wymiaru sprawiedliwości" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, działanie 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości na podstawie umowy z dnia 27 listopada 2017 r., nr POWR.02.17.00-00-0036/17-01.
2. Opis przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ..
3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony w projektowanych postanowieniach umowy (we wzorze umowy), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32551200-2 - Centrale telefoniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51340000-7 - Usługi instalowania urządzeń telefonicznych

32552300-0 - Aparatura centrali telefonicznych lub telegraficznych

45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

32550000-3 - Sprzęt telefoniczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899999,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999520,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899999,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTEGRAL Katarzyna Fitas-Antczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6581827128

7.3.3) Ulica: ul. Miła 1a

7.3.4) Miejscowość: Stąporków

7.3.5) Kod pocztowy: 26-220

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899999,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-06-30
2023-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy