Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych - etap 1

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00243143
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00243143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-01 12:48
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ad0d134-ce0c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskie i muroweKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie kotłówInstalowanie wentylacji zewnętrznejInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

INSTAL CYMOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiczyce, PL · lot 0
7 149 980,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00243143 z dnia 2023-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych - etap 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ad0d134-ce0c-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych - etap 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ad0d134-ce0c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017860/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych - etap 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.9.2023.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6923002,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac: Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku zaplecza amfiteatru z przeznaczeniem na budynek do prowadzenia działań kulturalnych i społecznych wraz z elementami infrastruktury towarzyszącej – etap I – bez prac wykończeniowych na 1 piętrze, (czyli bez - zabudowy windy (należy wykonać szyb windowy bez zabudowy urządzenia), wykonania ścianek działowych na piętrze, wykonania warstw posadzkowych na piętrze i poddaszu, robót wykończeniowych na piętrze (tj. tynkowanie, płytkowanie ścian, wykonanie sufitów, montaż parapetów wew., montaż balustrad w oknach), wykonania instalacji elektrycznej na piętrze, wykonania instalacji centralnego ogrzewania na piętrze, wykonania instalacji wod.-kan. i ppoż. na piętrze, wentylacji i klimatyzacji na piętrze).
Budowa przyłączy wodociągowy, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, przebudowa przyłącza n.n., budowa instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wew. instalacji gazowej, oraz przebudowa kolidujących sieci magistrali wodnej oraz przebudowa sieci kablowej S.N. 15kV, sieci kablowych n.n. oraz demontaż sieci wodociągowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7149980,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7375080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7149980,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTAL Cymorek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182002

7.3.3) Ulica: ul. Pierściecka 73

7.3.4) Miejscowość: Kiczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 43-430

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7149980,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-09-01 do 2024-10-30
2023-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane