Punkt Interwencji Kryzysowej w projekcie „#Rodzina” – II POSTĘPOWANIE

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00069613
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00069613/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-28 12:23
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-252f38a6-ad22-467a-85c4-713d6172094b
Identyfikator
7282382535
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi leczenia patologii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00069613 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Punkt Interwencji Kryzysowej w projekcie „#Rodzina” – II POSTĘPOWANIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472219069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133 D lokal 214

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 426763487

1.5.8.) Numer faksu: 426763487

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty.pcpe@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr-lodzkiwschodni.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-252f38a6-ad22-467a-85c4-713d6172094b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Punkt Interwencji Kryzysowej w projekcie „#Rodzina” – II POSTĘPOWANIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-252f38a6-ad22-467a-85c4-713d6172094b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069613

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011145/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Punkt Interwencji Kryzysowej psycholog II POSTĘPOWANIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „#Rodzina” współfinansowanego w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, priorytet FELD.07.00 Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem, działanie FELD.07.12 Usługi na rzecz rodziny.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/FELD/PCPR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem usługę polegającą na cyklicznym świadczeniu dyżurów przez psychologa w punktach zlokalizowanych na terenie powiatu łódzkiego wschodniego (Koluszkach i Tuszynie) i będzie świadczona w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31.08.2027 r. Trzygodzinne dyżury będą świadczone naprzemiennie w Koluszkach i Tuszynie, raz w tygodniu, w dzień roboczy wskazany w ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85111800-8 - Usługi leczenia patologii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca nie uzupełnił w terminie podmiotowych środków dowodowych.
2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi