Roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw na Górce Zaczerskiej w miejscowości Zaczernie, gmina Trzebownisko w ramach zadnia pn.: „Budowa placu zabaw na Górce Zaczerskiej.”
Gmina Trzebownisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00244276
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00244276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-02 08:59
- Lokalizacja
- Trzebownisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0d50b67-dea0-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5170037677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00244276 z dnia 2023-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw na Górce Zaczerskiej w miejscowości Zaczernie, gmina Trzebownisko w ramach zadnia pn.: „Budowa placu zabaw na Górce Zaczerskiej.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebownisko 976
1.5.2.) Miejscowość: Trzebownisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 77 13 700
1.5.8.) Numer faksu: 17 77 13 719
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@trzebownisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw na Górce Zaczerskiej w miejscowości Zaczernie, gmina Trzebownisko w ramach zadnia pn.: „Budowa placu zabaw na Górce Zaczerskiej.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0d50b67-dea0-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024092/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa placu zabaw na Górce Zaczerskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.271.1.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520771,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje budowę nowego placu zabaw:
- wytyczenie geodezyjne
-przygotowanie podłoża pod budowę placu zabaw – niwelacja terenu- dowóz ziemi
- wykonanie nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej bez faz
- wykonanie nawierzchni gumowej z EPDM gr 1cm i SBR 4cm wraz z podbudową
- Dostarczenie i montaż urządzeń zabawowych:
• Zestaw zabawowy
• Huśtawka bocianie gniazdo
• Huśtawka podwójna wahadłowa
• Karuzela
• Bujak – konik
• Bujak –auto
• Stół do ping-ponga
• Stolik szachy
• Piramida linowa
• Tablica informacyjna
- Dostarczenie i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej
• Motyl
• Pajacyk
• Orbitrek
• twister
-Dostarczenie i montaż el małej architektury
• ławki 8 szt.
• kosze
• stojaki na rowery
-Wykonanie oświetlenia terenu wraz z doprowadzeniem instalacji zewnętrznej policznikowej
- wykonanie ogrodzenia placu zabaw
- wykonanie nasadzeń drzewek i krzewów (pod krzewami geowłóknina)
- uprzątniecie terenu wyrównanie, zasianie trawy
- inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 540 000,00 zł brutto. Cena w ofercie przedstawiającej najkorzystniejszy bilans ceny i pozostałych kryteriów oceny ofert, tj. okres gwarancji Wykonawcy Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Marpis Sp. z o.o. Stobierna 9, 36-002 Jasionka, na kwotę 628 898,41zł brutto przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie, zamówienia o 88 898,41 brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 495000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 755686,10 PLN
| 2023-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |