Realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj boisk do koszykówki i piłki nożnej w ramach zadania BO 2021 Multi Park Porębskiego Jaworzniaków.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00244634
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00244634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-02 10:27
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ba6fcef-ee5c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00244634 z dnia 2023-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj boisk do koszykówki i piłki nożnej
w ramach zadania BO 2021 Multi Park Porębskiego Jaworzniaków.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj boisk do koszykówki i piłki nożnejw ramach zadania BO 2021 Multi Park Porębskiego Jaworzniaków.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ba6fcef-ee5c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/73/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj boisk do koszykówki i piłki nożnej w ramach zadania BO 2021 Multi Park Porębskiego Jaworzniaków.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00208329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 65/BZP-U.510.59/2023/EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 293675,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj dwóch boisk: do koszykówki 3x3 o powierzchni poliuretanowej o wymiarach 18mx14m oraz mini boiska do piłki nożnej 10m x 6m z nawierzchnią ze sztucznej trawy wraz z dojściem w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: BO 2021 Multi Park Porębskiego Jaworzniaków.
Inwestycja ma powstać w sąsiedztwie zrealizowanego zadania pn.: „Boisko wielofunkcyjne os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków” na działce nr 8/41 obręb 0074 w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego 2019.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) I przedmiot odbioru obejmuje:
wykonanie dokumentacji projektowej boiska do koszykówki 3x3,
wykonanie dokumentacji projektowej mini boiska do piłki nożnej wraz z ogrodzeniem i dojściem,
uzyskanie wymaganych uzgodnień, zgłoszeń i pozwoleń,
2) II przedmiot odbioru obejmuje:
wykonanie drogi technologicznej,
3) III przedmiot odbioru obejmuje:
realizacje zaprojektowanych boisk wraz z ciągami pieszymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Termin składania ofert upłynął w dniu 31.05.2023 r. o godz. 10:00. Nie złożono żadnej oferty.| 2023-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |