Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – III RAZ

Gmina Bogatynia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00244849
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00244849/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-02 11:16
Lokalizacja
Bogatynia, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bbdeb63-188a-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6151810987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00244849 z dnia 2023-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – III RAZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogatynia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821517

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bogatynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.bogatynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.bogatynia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – III RAZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bbdeb63-188a-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244849

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054287/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja przebudowy boiska szkolnego przy SP w Porajowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302630/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.63.2022.MA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.” Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie”. Boiska przewidziane do remontu znajdują się na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie w gminie Bogatynia. Położone na działkach o numerach ewid. 274/2, 534, 275 w miejscowości Porajów. Kompleks boisk podlegający remontowi składa się z boiska do koszykówki, bieżni, betonowej dwurzędowej trybuny, boiska wielofunkcyjnego, w skład którego wchodzi boisko do gry w siatkówkę, boisko do gry w tenisa i boisko do gry w piłkę ręczną, skarpy oraz chodników z kostki brukowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości umożliwiającej wybór najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3955726,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3955726,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane