Zakup wraz z dostawą 2 sztuk fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Środowiskowego Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Zamówienie realizowane w ramach projektu „PrzyStań DiM."
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00244946
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-02 11:35
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9471667139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
'AUTO PODLASIE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiedlce, PL
157 500 PLN'AUTO PODLASIE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiedlce, PL
157 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.