Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 451 w miejscowości Żebrak

Gmina Skórzec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00245083
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00245083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-02 12:02
Lokalizacja
Skórzec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7d84824-f317-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8212393379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00245083 z dnia 2023-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 451 w miejscowości Żebrak

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skórzec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 3

1.5.2.) Miejscowość: Skórzec

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-114

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 308 11 30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaskorzec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7d84824-f317-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 451 w miejscowości Żebrak

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7d84824-f317-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00048893/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 451 w miejscowości Żebrak

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00216309

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Żebrak w zakresie przebudowy nawierzchni jezdni i nawierzchni zjazdów, przebudowy chodnika w zakresie dojść do furtek, przebudowy poboczy oraz wykonania inwentaryzacji geodezyjnej.
Opis przedmiot zamówienia został zawarty w projekcie budowlanym i Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego następuje
na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, tj. cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższa ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył w budżecie kwotę 190.000,00 zł.
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta na kwotę 261.215,53 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty.

Wobec powyższego postanowiono jak w sentencji.
2023-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane