System gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Rybno - Etap III
GMINA RYBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00245195
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00245195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-02 12:27
- Lokalizacja
- Rybno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65809821-e8be-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8371692261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00245195 z dnia 2023-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
System gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Rybno - Etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYBNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 20
1.5.2.) Miejscowość: Rybno
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-514
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzp@gminarybno.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarybno.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sidaspzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
System gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Rybno - Etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65809821-e8be-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061645/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 System gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Rybno - Etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199887
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. "System gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Rybno - Etap III" w systemie "zaprojektuj i wybuduj", obejmującej niżej wymienione zadania:
1. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Rybnie.
2. Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Rybnie.
3. Budowa i modernizacja sieci wodociągowych na terenie Gminy Rybno.
4. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Nowej Wsi.
5. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Złota.
Szczegółowo opisano w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |