Wykonanie systemu kontroli dostępu oraz systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Węgrowie

Sąd Apelacyjny w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00245242
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00245242/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-02 12:36
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b884aa5-dd12-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7121934053
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSystem kontroli dostępu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00245242 z dnia 2023-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu kontroli dostępu oraz systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Węgrowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004176470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lublin.sa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.sa.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b884aa5-dd12-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sprawowanie wymiaru sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu kontroli dostępu oraz systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Węgrowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b884aa5-dd12-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245242

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00075152/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie systemu kontroli dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Węgrowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp 2130-104/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1151266,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu systemu kontroli dostępu oraz systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Węgrowie przy ul. Przemysłowej 20. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Wykonanie roboty budowlanej polegającej na wykonaniu systemu kontroli dostępu oraz systemu sygnalizacji pożaru w Sądzie Rejonowym w Węgrowie przy ul. Przemysłowej 20, zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w skład której wchodzą: a) Projekt techniczny pt. „Roboty budowlane związane z wykonaniem klap oddymiających w dwóch klatkach schodowych zgodnie z decyzją Powiatowego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie wraz z remontem systemu kontroli dostępu oraz remontem systemu sygnalizacji pożaru” składający się z: projektu technicznego oddymiania, projektu technicznego SSP i SKD, b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych do ww. projektu, c) Przedmiary robót (stanowiące funkcję pomocniczą, nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia)
Uwaga: system kontroli dostępu ma spełniać wymagania stopnia 3 (grade 3) normy PN-EN 60839-11-1 „Systemy alarmowe i elektroniczne systemy zabezpieczeń” oraz wytyczne dotyczące zabezpieczenia technicznego Ministerstwa Sprawiedliwości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

42961100-1 - System kontroli dostępu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zaś Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1737698,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1789044,23 PLN

2023-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane