Wykonanie 170 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości położonych na terenie Lublina, w tym: 167 nieruchomości gruntowych w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00245764
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-02 14:29
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
7 przyznanych
JOLANTA SARANLublin, PL
18 696 PLNJOLANTA SARANLublin, PL
18 696 PLNJOLANTA SARANLublin, PL
23 616 PLNJOLANTA SARANLublin, PL
21 156 PLNMAŁGORZATA SZYMAŃSKALublin, PL
15 000 PLNMAŁGORZATA SZYMAŃSKALublin, PL
2000 PLNMAŁGORZATA SZYMAŃSKALublin, PL
24 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.