Dostawy sprzętu jednorazowego do Centralnej Sterylizatorni na okres 24 miesięcy
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00246334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-05 09:15
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762008352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sterylizujące
Wykonawcy
7 przyznanych
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
438 017,88 PLNCITONET - BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
129 092,4 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
438 017,88 PLN3M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNadarzyn, PL
49 446 PLN3M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNadarzyn, PL
92 347,31 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
14 119,92 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
438 017,88 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.