Dostawa farb i artykułów malarskich

3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00246469
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-05 09:50
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6762431902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Farby, lakiery i mastyksyTaśmaFarbyPędzle malarskie

Wykonawcy

5 przyznanych

ROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
101 927,64 PLN
ROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
101 927,64 PLN
ROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
101 927,64 PLN
IRMINA KŁODASzczecin, PL
1213,02 PLN
ROBERT TRAJDOSRadomsko, PL
101 927,64 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.