Zakup, transport, montaż, demontaż i utylizacja elementów małej architektury na terenach administrowanych przez ZTP

ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00246850
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00246850/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-06-05 11:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf984745-deba-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5260035127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojemniki i kosze na odpady i śmieciŁawkiInstalowanie mebli ulicznychProdukty betonoweUsługi związane z odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00246850 z dnia 2023-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, transport, montaż, demontaż i utylizacja elementów małej architektury na terenach administrowanych przez ZTP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: ZTP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010496921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-261

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bom@ztp.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ztp.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ztp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, transport, montaż, demontaż i utylizacja elementów małej architektury na terenach administrowanych przez ZTP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf984745-deba-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00246850

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZTP-IV.26.10.2023.MBO Zp–10/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, transport i montaż elementów małej architektury na terenach administrowanych przez ZTP
Przedmiot zamówienia określają:
1) Projektowane postanowienia umowy;
2) Kosztorys ofertowy zamówienia podstawowego;
3) Kosztorysy ofertowe prawa opcji I, prawa opcji II; prawa opcji III; prawa opcji IV; prawa opcji V;
4) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac– zamówienie podstawowe;
5) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac - prawo opcji I;
6) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac - prawo opcji II.
7) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac - prawo opcji III.
8) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac - prawo opcji IV.
9) Warunki techniczne wykonania przedmiotu Umowy oraz technologia wykonywania prac - prawo opcji V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113600-3 - Ławki

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

44114200-4 - Produkty betonowe

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta przekroczyła środki jakie Zamawiający mogł przeznaczyć na realizację
2023-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy