Remonty i utrzymanie obiektów budowlanych Nadleśnictwa Dobrocin w 2023r

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dobrocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00246890
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00246890/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-05 11:26
Lokalizacja
Małdyty, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-167e142a-f555-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7410006253
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00246890 z dnia 2023-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i utrzymanie obiektów budowlanych Nadleśnictwa Dobrocin w 2023r

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dobrocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dobrocin 20

1.5.2.) Miejscowość: Małdyty

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-330

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 897581772

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dobrocin@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-dobrocin/platforma-zakupowa

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-167e142a-f555-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty i utrzymanie obiektów budowlanych Nadleśnictwa Dobrocin w 2023r

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-167e142a-f555-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00246890

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00403193/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remonty i utrzymanie obiektów budowlanych Nadleśnictwa Dobrocin w 2023r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe i utrzymaniowe obiektów budowlanych, będących własnością Nadleśnictwa Dobrocin w poniższym zakresie:
a) Remont częściowy ogrodzenia podleśniczówki Wenecja
b) Malowanie elewacji z częściowym ociepleniem, oraz ocieplenie poddasza budynku mieszkalnego Nowy Dwór
c) Remont ogrodzenia lokalu mieszkalnego Dobrocin 46/2
d) Remont ogrodzenia lokalu mieszkalnego Dobrocin 46/1
e) Remont ogrodzenia leśniczówki Morąg
f) Remont ogrodzenia, wymiana zaworów C.O. leśniczówki Sambród
g) Malowanie korytarzy i remont schodów zewnętrznych biura siedziby Nadleśnictwa Dobrocin
h) Remont ogrodzenia leśniczówki Kwiatowo
i) Konserwacja elementów drewnianych budynku gospodarczego leśniczówki Kwiatowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 362592,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362592,01 PLN

2023-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane