Zakup 2 szt. samochodów osobowych

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W RZESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00246991
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-05 11:56
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133269343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

2 przyznane

AUTO-JAKUBOWSCY SPÓŁKA JAWNAŚwilcza, PL
99 790 PLN
AUTO-JAKUBOWSCY SPÓŁKA JAWNAŚwilcza, PL
99 790 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.