Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Zaręby Bolędy

Gmina Andrzejewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00247847
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00247847/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-05 14:53
Lokalizacja
Andrzejewo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63ee1db7-efd7-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7591624947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00247847 z dnia 2023-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Zaręby Bolędy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Andrzejewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 36

1.5.2.) Miejscowość: Andrzejewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 862717003

1.5.8.) Numer faksu: 862717003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@andrzejewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.andrzejewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/andrzejewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Zaręby Bolędy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63ee1db7-efd7-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00247847

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015666/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja SUW w meijscowości Zaręby Bolędy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00210903

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPO.271.2.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach realizacji inwestycji planowa jest modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Zaręby Bolędy. W zakres przebudowy wchodzą:
 wymiana rurociągów pomp głębinowych po istniejących trasach miedzy studniami głębinowymi a układem technologicznym;
 montaż sond hydrostatycznych i konduktometrycznych w studniach w celu zabezpieczenia pomp przed suchobiegiem oraz wizualizacji poziomu lustra wody;
 wymiana kabli zasilających pompy głębinowe między szafą sterowniczą a skrzynkami pośrednimi w obudowach łącznie z wymianą tych skrzynek;
 montaż kabli sterowniczych dla sond w studniach głębinowych;
 demontaż i czyszczenie istniejących odpowietrzników na filtrach i aeratorach;
 montaż ręcznego systemu odpowietrzenia filtrów i aeratorów oraz ponowny montaż istniejących odpowietrzników;
 usunięcie z filtrów istniejących złóż filtracyjnych;
 zasypanie filtrów złożami:
I stopień:
warstwa podtrzymująca
złoże kwarcowe 5-10mm grubość warstwy – 10cm
złoże kwarcowe 4-8 grubość warstwy – 10cm
złoże kwarcowe 2-4 grubość warstwy – 10cm
warstwa właściwa
złoże chalcedonit 0,8-2,0 grubość warstwy – 120cm
II stopień: warstwa podtrzymująca jak dla filtrów I stopnia
warstwa właściwa złoże braunsztynowe 0,5-2,0 grubość warstwy – 50cm złoże kwarcowe 0,8-1,5 grubość warstwy – 70cm
 nadzór nad wpracowaniem się złóż celem uzyskania optymalnych parametrów uzdatniania wody surowej;
 dostawa i montaż dwóch sprężarek bezolejowych tłokowych na zbiornikach o parametrach: Q=16,4m3/h, P=9,0bar, Ns=2,4kW, V=250l (Kaeser KCT 401-250St);
 wykonanie zasilania sprężarek;
 automatyzacja spustu kondensatu ze zbiorników sprężarek i flitro-reduktora streowania przepustnicami w rozdzielni sprężonego powietrza;
 montaż falownika na pompie płuczącej i sofstartu na dmuchawie powietrza;
 przebudowa szafy sterującej pracą SUW (rozbudowa sterownika o niezbędne moduły, demontaż toru prądowego pompy płuczącej i dmuchawy powietrza, montaż falownika Pp i sofstartu Dp, montaż zabezpieczeń suchobiegów pomp głębinowych, montaż torów prądowych, zabezpieczeń i sterowania sprężarkami, sterowania odwonieniem w rozdzielni pneumatycznej, wymiana panela sterującego, modemu komunikacyjnego, routera, modemu sms – kartę SIM i stały publiczny adres IP dostarczy Inwestor)
 wymiana oprogramowania sterownika pracą stacji uzdatniania wody (zmiana algorytmu sterowania płukaniem wodą i powietrzem filtrów I i II stopnia, dostosowanie czasów i intensywności płukań do zastosowanych złóż, zapewnienie przerw między cyklami prac przepustnic, uruchomienie wizualizacji na panelu operatorskim z możliwością podglądu przez internet, uruchomienie powiadomień sms, komunikacja zestawu hydroforowego z systemem wizualizacji);

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu została złożona jedna oferta. Cena oferty najkorzystniejszej 541 200,00 zł. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 300 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2023-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane