PAKIET 1: samochodem sanitarnym o standardzie odpowiadającym karetkom typu S PAKIET 2: samochodem sanitarnym bez opieki lekarskiej o standardzie odpowiadającym karetkom typu P
Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00070453
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00070453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 13:50
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec80c77e-55e5-4846-a806-25f6a0c1aa08
- Identyfikator
- 6443508924
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00070453 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PAKIET 1: samochodem sanitarnym o standardzie odpowiadającym karetkom typu S
PAKIET 2: samochodem sanitarnym bez opieki lekarskiej o standardzie odpowiadającym karetkom typu P
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276240724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabrieli Zapolskiej 3
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-218
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dap@czdir.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czdir.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PAKIET 1: samochodem sanitarnym o standardzie odpowiadającym karetkom typu SPAKIET 2: samochodem sanitarnym bez opieki lekarskiej o standardzie odpowiadającym karetkom typu P
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec80c77e-55e5-4846-a806-25f6a0c1aa08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00070453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00209412/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usług transportu sanitarnego karetką typu S
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00036987
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ/1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 178200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest całodobowy transport sanitarny z opieką medyczną realizowany przez specjalistyczny zespół transportu sanitarnego środkiem transportu o standardzie odpowiadającym karetce typu S (pakiet nr 1)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w- opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 160200,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest całodobowy transport sanitarny z opieką medyczną realizowany przez specjalistyczny zespół transportu sanitarnego środkiem transportu o standardzie odpowiadającym karetce typu P (pakiet nr 2)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w- opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli:
1) nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający ogłosił postępowanie, które zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 15.01.2025 r. pod numerem ogłoszenia: 2025/BZP 00036987/01.
Termin składania i otwarcia ofert został wyznaczony na dzień 27.01.2025 r.
W zakresie prowadzonego postępowania do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Zgodnie z powyższym uzasadnieniem postępowanie ulega unieważnianiu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli:
1) nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający ogłosił postępowanie, które zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 15.01.2025 r. pod numerem ogłoszenia: 2025/BZP 00036987/01.
Termin składania i otwarcia ofert został wyznaczony na dzień 27.01.2025 r.
W zakresie prowadzonego postępowania do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Zgodnie z powyższym uzasadnieniem postępowanie ulega unieważnianiu.
| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |