Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej na potrzeby rozdziału instalacji i zmiany sposobu ogrzewania budynku biurowego przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie
Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00248143
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00248143/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-06 07:56
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49a17796-f3cc-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7121005968
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00248143 z dnia 2023-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej na potrzeby rozdziału instalacji i zmiany sposobu ogrzewania budynku biurowego przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obywatelska 13
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-092
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 0 81 718 62 01
1.5.8.) Numer faksu: 0 81 718 62 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wios.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wios.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/wioslublin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej na potrzeby rozdziału instalacji i zmiany sposobu ogrzewania budynku biurowego przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a17796-f3cc-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00248143
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00213360/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej na potrzeby rozdziału instalacji i zmiany sposobu ogrzewania budynku biurowego przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00218903
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 280700,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej
i zimnej wody użytkowej na potrzeby rozdziału instalacji i zmiany sposobu ogrzewania budynku biurowego przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze polegające na rozdzieleniu istniejącej instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej (II etap),
- instalację powietrznych pomp ciepła wraz z robotami towarzyszącymi.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i składają się na niego następujące dokumenty:
- Dokumentacja projektowa, w tym: Projekt architektoniczno-budowlany, Przedmiar robót;
- Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 345 261,00 zł brutto.W niniejszym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta przez Wykonawcę INSBUD Jacek Piekarczyk ul. Czesława Strzeszewskiego 15/16, 20-153 Lublin z ceną ofertową 410 820,00 zł brutto. Cena oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada możliwości zwiększenia planowanego wydatku do ceny najkorzystniejszej oferty.
W świetle powyższego oraz na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp należało postanowić jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410820,00 PLN
| 2023-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |