Modernizacja budynku szkoły podstawowej w msc. Gnojnik , gm.Gnojnik
GMINA GNOJNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00248541
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00248541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-06 09:43
- Lokalizacja
- Gnojnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fabad94-be71-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 8691186447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00248541 z dnia 2023-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku szkoły podstawowej w msc. Gnojnik , gm.Gnojnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 363
1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4-cb872f5d179a); www.gnojnik.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku szkoły podstawowej w msc. Gnojnik , gm.Gnojnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fabad94-be71-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00248541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110027/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku szkoły podstawowej w msc. Gnojnik , gm.Gnojnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie jest elementem projektu pn. "Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku".
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót termomodernizacyjnych i remontowych w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku w trybie Zaprojektuj i Wybuduj (P+B)
W ramach zamówienia Wykonawca ma obowiązek wykonania:
• ostatecznego, docelowego projektu koncepcyjnego dla przedmiotowego budynku przy uwzględnieniu wszystkich nie ujętych w niniejszym opracowaniu wytycznych i uwarunkowań.
• dokumentacji projektowej obejmującej co najmniej:
- projekt budowlany i wykonawczy lub budowlano-wykonawczy w podziale na branże wg wymagań prawnych w zakresie obszarów termomodernizowanych dla przedmiotowego budynku;
- prawidłowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów i kosztorysów inwestorskich we wszystkich branżach budowlanych przewidzianych do realizacji;
- dokumentacje powykonawcze zrealizowanego budynku, w tym branżowe;
• harmonogramu rzeczowo-finansowego na realizację robót budowlanych i instalacyjnych;
• uzyskania na koszt Wykonawcy w imieniu Zamawiającego wszystkich niezbędnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń administracyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami wymaganymi do realizacji zadania będącego przedmiotem zamówienia;
• ile będzie zachodziła taka konieczność wykonanie wszelkich badań i ekspertyz budowlanych, konstrukcyjnych, elektrycznych, mykologicznych, itp. niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia,
• Wykonania robót budowlanych instalacyjno-wykończeniowych przedmiotowego budynku w tym termomodernizacyjnych według sporządzonej i zatwierdzonej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, PFU, SWZ oraz audytami energetycznymi
Wykonawca powinien również uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty itp., wynikające z wykonywanej dokumentacji oraz prowadzonych robót budowlanych na własny koszt.
Prace przy termomodernizacji obiektu polegać będą na wykonaniu następującego zakresu prac:
• Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania
o Wymiana kotłowni:
- Dobór i montaż pomp ciepła
- Dobór i montaż uzupełniającego do pomp ciepła kotła gazowego
- Montaż dedykowanego do kotłów systemu spalinowego
- Modernizacja orurowania, pomp, armatury,
- Montaż systemu detekcji gazu,
- Dostosowanie instalacji elektrycznej w celu podłączenia nowych urządzeń
- Przeprowadzenie prób i testów przed rozruchem kotłowni, oraz pomp ciepła
- Montaż automatyki pogodowej w węźle cieplnym
- Wymiana grzejników żebrowanych na płytowe
- Wykonanie ogrzewania podłogowego w istniejących wylewkach w budynku nr 1 - szkoła podstawowa
- Montaż grzejnikowych zaworów termostatycznych na wzmocnione z blokada nastawów
• Modernizacja instalacji przygotowania ciepłej wody użytkowej:
- Wymiana źródła ciepła na cwu - pompy ciepła
- Montaż nowego zasobnika
• Demontaż skośnych daszków wraz z żelbetowymi tarasami stanowiącymi oparcie dla daszków - w obszarze budynku nr 1 - szkoła podstawowa- (zaznaczono strzałkami na rys nr 2 str. nr 6 opracowania- bez przewiązki ),
• Docieplenie dachów płaskich
• Remont pokrycia dachu wraz z izolacją poziomą budynku nr 4 - Gimnazjum
• Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 12 cm i o współczynniku przewodzenia ciepła niższym bądź równym 0,042 W/(m•K). wraz z wymianą parapetów i wykończeniem elewacji.
• Modernizacja instalacji LAN wraz z uzupełnieniem monitoringu
• Wymiana instalacji elektrycznej (całej) i opraw na oprawy ze źródłami światła na typu LED oraz systemem kompensacji mocy biernej
• Remont sanitariatów w budynku żółtym ( stare gimnazjum) - Toalety dla chłopców i dziewcząt na każdym z pięter ( 3 piętra)
• Wykonanie posadzki z wykładziny PCV lub winylu z dostosowanych do ogrzewania podłogowego
• Naprawa ściany szczytowej Sali gimnastycznej w oparciu o stosowną ekspertyzę techniczną
• Montaż żaluzji fasadowych na oknach sal lekcyjnych, gabinetów szkolnych - na elewacji od drogi DK75 ( z wyłączeniem korytarzy) .
• Wykonanie klimatyzacji pomieszczeń: pracowni komputerowych, sekretariatu, gabinetu dyrektora, gabinetu wicedyrektora.
• Remont stropodachu nad jadalnią - demontaż świetlików
• Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy ok 30 kW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy - zał. nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5658000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7256329,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5658000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane „KORK-PYŚ” Wojciech Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8732956587
7.3.4) Miejscowość: Wesołów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-840
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5658000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |