Remont dróg gminnych nr 160912W Konie – Załęże Duże – Kruszew w miejscowościach Konie, Wólka Załęska i nr 160926W Nowina Przęsławice w miejscowości Przęsławice.

GMINA PNIEWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00248910
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00248910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-06 11:12
Lokalizacja
Pniewy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22da34da-f49a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7972056581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00248910 z dnia 2023-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych nr 160912W Konie – Załęże Duże – Kruszew w miejscowościach Konie, Wólka Załęska i nr 160926W Nowina Przęsławice w miejscowości Przęsławice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pniewy

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pniewy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych nr 160912W Konie – Załęże Duże – Kruszew w miejscowościach Konie, Wólka Załęska i nr 160926W Nowina Przęsławice w miejscowości Przęsławice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22da34da-f49a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00248910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012550/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont dróg gminnych nr 160912W Konie - Załęże Duże - Kruszew w miejsowościach Konie, Wólka Załęska i nr 160926W Nowina Przęsławice w miejscowości Przęsławice.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220378

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.271.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych nr 160912W i 160926W w gminie Pniewy w miejscowościach Konie (dz. nr 121) obr. 0018 Konie, Wolka Załęska (dz. nr 43) obr. 0040, Przęsławice (dz. nr 50) obr. 0029 Przęsławice jednostka ewidencyjna 140609_2 Pniewy, powiat grójecki. Planowana inwestycja obejmuje remont po trasie dotychczasowego przebiegu drogi.
Załącznik 1a do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowej, będącej załącznikiem do SWZ. Dostępny jest także w wersji papierowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane