Wykonanie wycen nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych oraz wykonanie wycen i inwentaryzacji lokali mieszkalnych, z podziałem na 4 zadania.
GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00249009
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-06 11:35
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8883031255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomości
Wykonawcy
4 przyznane
STANISŁAW KRUSZKAWłocławek, PL
123 750 PLNSTANISŁAW KRUSZKAWłocławek, PL
123 750 PLNSTANISŁAW KRUSZKAWłocławek, PL
19 800 PLNAGNIESZKA KRYGIERBlachownia, PL
102 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.