„Rewitalizacja placu zabaw przy ulicy Wieżowej w Katowicach”
ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00249213
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00249213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-06 12:17
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6443d25-f3c5-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6340015570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00249213 z dnia 2023-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja placu zabaw przy ulicy Wieżowej w Katowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zzm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja placu zabaw przy ulicy Wieżowej w Katowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6443d25-f3c5-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00249213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00087247/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rewitalizacja placu zabaw przy ulicy Wieżowej w Katowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217588
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Rewitalizacja placu zabaw przy ulicy Wieżowej w Katowicach”
2. Lokalizacja planowanych prac: województwo śląskie, miasto Katowice, przy Placu Wyzwolenia 21a. Przedmiot inwestycji zlokalizowany jest na działce o numerze 414/58, obręb Piotrowice 0012, KM nr 13, Właściciel - Miasto Katowice.
3. Zakłada się wykonanie/montaż: – elementów małej architektury (urządzenia zabawowe wraz z nawierzchnią bezpieczną), – mebli miejskich (ławki), – robót polegających na naprawie nawierzchni typu HaseGrand (zagęszczenie), – nawierzchni z kostki betonowej pod stolikiem oraz nawierzchni syntetycznej pod huśtawkami, – remontu uszkodzonych elementów urządzeń zabawowych. Sieci uzbrojenia – bez zmian.
4. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI: Granica terenu objętego wnioskiem -1.610 m²; Istniejąca/projektowana powierzchnia placu zabaw (w ogrodzeniu)-1.290 m², w tym: - nawierzchnia syntetyczna istniejąca - 315 m²; - nawierzchnia syntetyczna projektowana - (+50 m²); Nawierzchnia z kostki betonowej (pod stolikiem) - 8 m², Powierzchnia biologicznie czynna placu zabaw - 60 %
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ zawierający projekt, w tym: 1) Przedmiar robót ogólnobudowlanych, 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Uzasadnienie prawneArt. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2022r.
poz. 1710 z późn.zm.), tj. „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba
że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”
Kwota brutto jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 140 049,00 PLN.
2. Uzasadnienie faktyczne
1) W postępowaniu złożona została 1 oferta:
Oferta Nr 1
Wykonawca:
Grupa EPX Paweł Matera, 39-205 Pustków 288
Cena ofertowa brutto: 209.000,32 PLN
2) Cena ofertowa brutto w złożonej ofercie w ww. postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec tego Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2023-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |