Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych i plastików laboratoryjnych do jednostki organizacyjnej Instytutu Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza- PIB.
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00249236
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-06 12:21
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7390202079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki chemiczneKońcówki pipetProbówkiPipety i akcesoria laboratoryjne
Wykonawcy
6 przyznanych
ABO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
15 500 PLNPOLGEN MACHEJKO SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
20 000 PLNPromega Gessellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH)Walldorf, DE
20 000 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 500 PLNEPPENDORF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3000 PLNGENOMED SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.