Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie

Gmina Radomsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00249403
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00249403/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-06 12:49
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a04821f-e5a8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7722260671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MACHALEWSKI I WITOLD ŚWITKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO- USŁUGOWE "WIKTOR" SPÓŁKA JAWNARadomsko, PL · lot 0
1 910 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00249403 z dnia 2023-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 683-27-07

1.5.8.) Numer faksu: 44 685-13-60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-radomsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina-radomsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a04821f-e5a8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a04821f-e5a8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00249403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005838/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Termomodernizacją budynku PSP w Płoszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2228305,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie, w Gminie Radomsko, w granicach działki geod. nr 363, obręb Płoszów, w miejscowości Płoszów.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) w branży budowlanej:
- wykonanie ocieplenia stropodachów części starej i rozbudowanej obejmujące roboty w zakresie pokrycia dachowego,
- roboty w zakresie pasa rynnowego obejmujące obróbki blacharskie,
- roboty przy ogniomurach obejmujące m.in.: podwyższenie ogniomurów, docieplenie ich, izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe oraz obróbki blacharskie,
- roboty przy kominach obejmujące m.in.: ich przemurowanie, uzupełnienie tynków, ocieplenie, wykonanie wyprawy, malowanie, montaż nakryw kominowych, obróbki z papy termozgrzewalnej i blacharskie,
- wymianę stolarki okiennej sali gimnastycznej na okna uchylno-rozwieralne dwudzielne z PCV,
- wymianę drzwi stalowych na drzwi aluminiowe jednoskrzydłowe zewnętrzne,
- malowanie elewacji budynku wraz z robotami zabezpieczającymi, przygotowawczymi, malarskimi i porządkowymi,
- wykonanie opaski budynku (rozebranie istniejącej nawierzchni i wykonanie nowej nawierzchni wraz z obrzeżami),
2) w branży elektrycznej:
- montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu (56 szt. paneli monokrystalicznych) o łącznej powierzchni 91,84 m2 i mocy 25,76 kWp, sprawności min. 20,83% i ilości produkowanej energii 15,924 MWh/rok,
- instalacja pomp ciepła,
- wewnętrzne linie zasilające,
- wymiana opraw oświetlenia,
- montaż instalacji odgromowej,
3) w branży sanitarnej:
- roboty demontażowe (w tym rozebranie kotła) i roboty budowlane,
- wykonanie rurociągów centralnego ogrzewania,
- wymiana grzejników,
- wykonanie przyłącza cieplnego,
- wykonanie instalacji c.w.u. i cyrkulacji,
- wykonanie dolnego źródła ciepła w tym m.in.: roboty gruntowe, wykonanie odwiertów pionowych o głębokości 100 m każdy i z montażem 17 sond, wykonanie studni kolektorowej z montażem jej wyposażenia, wykonaniem przyłącza wodociągowego,
- montaż 2 gruntowych elektrycznych pomp ciepła każda o mocy grzewczej 33 kW, o sprawności min. 4,73 dla B0W35, SCOP (instalacji grzejnikowej 55°C min. 4,33),
4) w branży geodezyjnej i pozostałe obowiązki:
- sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
- sporządzenie dokumentacji odbiorowej,
- oraz realizacji innych obowiązków wynikających z §4 ust. 2 umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią następujące załączniki do SIWZ, zgodnie z którymi należy wykonać zamówienie:
1) projekt budowlano – wykonawczy – 3 egz.,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – 3 egz.,
3) przedmiary robót – 3 egz.,
4) audyt energetyczny,
5) informacje BIOZ,
6) projekt robót geologicznych,
7) opinia nt. planowanego efektu ekologicznego,
8) zaświadczenia i decyzje administracyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1910000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2138999,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1910000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe WIKTOR sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590508490

7.3.3) Ulica: Kolejowa 8

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1910000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

wykonawca odrzucony tj. SANITERM Radosław Zając nie wniósł wymaganego wadium
2023-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane