Budowa 2 przejść dla pieszych w ciągu dróg gminnych ul. 040120C oraz ul. 040121C w miejscowości Nowa Wieś
GMINA GRUDZIĄDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00250104
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00250104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-06 15:20
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caa5bb49-efed-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8762313291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00250104 z dnia 2023-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 2 przejść dla pieszych w ciągu dróg gminnych ul. 040120C oraz ul. 040121C w miejscowości Nowa Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUDZIĄDZ
1.3.) Oddział zamawiającego: stanowisko ds. zamówień publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. J. Wybickiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@grudziadz.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grudziadz.lo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-caa5bb49-efed-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa 2 przejść dla pieszych w ciągu dróg gminnych ul. 040120C oraz ul. 040121C w miejscowości Nowa Wieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa5bb49-efed-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025542/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi gminnej nr 040121C - ul. Osiedle 6 Marca oraz ul. Świerkocińska w m. Nowa Wieś, gm. Grudziądz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00211757
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa przejść dla pieszych w ciągu dróg gminnych nr 040120C – ul. Świerkocińska oraz 040121C – ul. Os. 6-go Marca, w m. Nowa Wieś w gminie Grudziądz
Zakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
- usunięcie warstwy ziemi urodzajnej
- wywóz humusu
- regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych
- roboty ziemne
- wykopy
- formowanie i zagęszczanie nasypów
- podbudowy
- zagęszczanie i formowanie nasypów
- warstwy odcinające
- nawierzchnie z brukowej kostki betonowej
- położenie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki
- oznakowanie poziome
- oznakowanie pionowe
- ogrodzenia
- oświetlenie uliczne
- obrzeża
- zieleń drogowa
- roboty kanalizacyjne
Miejsce realizacji: drogi gminne nr 040120C i 040121C m. Nowa Wieś, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 362850 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544828,50 PLN
| 2023-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |